Om oss

Styrelse 2017/2018

 

Kristiina Mustonen – ordförande
tel. 073- 573 73 21, kristiina.mustonen@live.se

Lasse Björklund – vice ordförande, webbansvarig
lasse197@outlook.com

Markus Grahn – kassör
tel. 073- 772 86 95, markus.grahn@coompanion.se

Nils Edberg – ledamot
tel. 073- 059 87 85, nils.edberg@gmail.com

Veronika Areskoug – ledamot
tel. 070-798 43 05, veronika.areskoug@gmail.com

Sean Dagerman – ledamot
perestrojka100@gmail.com

Charles Yamuremye – ledamot
tel. 073-758 92 11, yjcharles@yahoo.fr

Hilde Nystad – ledamot
tel. 073-683 35 65, hnystad@gmail.com

Kajsa Dufbäck – suppleant
kajsadufback@gmail.com

Katja Wiezell – suppleant
tel. 072-500 18 88, katjawiezell@hotmail.se

Postadress:

Roslagens Naturskyddsförening
c/o Kristiina Mustonen
Tullportsgatan 3A
761 30 Norrtälje